Calendar

cze
13
wt.
Szkolenie ONLINE: PRAWO CELNE I DOKUMENTACJA CELNA Z UWZGLĘDNIENIEM OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW – POZIOM PODSTAWOWY (Online)
cze 13 – cze 14 całodniowy
cze
14
śr.
Szkolenie ONLINE: ERGONOMIA PRACY W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH. INTERWENCJA ERGONOMICZNA NA PRZYKŁADACH (Online)
cze 14 całodniowy
cze
15
czw.
Szkolenie STACJONARNE Uniejów: BEZPIECZNA ORGANIZACJA PRAC ORAZ EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH Z UWZGLĘDNIENIEM TWORZENIA INSTRUKCJI EKSPLOATACJI – BHP W ENERGETYCE (Uniejów)
cze 15 – cze 16 całodniowy
Szkolenie STACJONARNE Uniejów: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI. TECHNIKI, NARZĘDZIA I REKOMENDOWANE ROZWIĄZANIA DLA LIDERÓW PROJEKTÓW W OPARCIU O AgileM®. DOSKONALENIE DZIAŁAŃ WSPIERAJĄCYCH REALIZACJĘ PROJEKTU (Uniejów)
cze 15 – cze 16 całodniowy
cze
27
wt.
Szkolenie ONLINE: POCHODZENIE TOWARÓW W PRAKTYCE (Online)
cze 27 całodniowy
wrz
13
śr.
Szkolenie ONLINE: JAK ROZMAWIAĆ Z KLIENTEM ZGŁASZAJĄCYM REKLAMACJE I SKARGI?
wrz 13 – wrz 14 całodniowy
wrz
18
pon.
Szkolenie ONLINE: ZARZĄDZANIE ZAKUPAMI – AKADEMIA ROZWOJU DZIAŁU ZAKUPÓW (Online)
wrz 18 – wrz 19 całodniowy
wrz
20
śr.
Szkolenie ONLINE: POSTĘPOWANIE POWYPADKOWE Z UWZGLĘDNIENIEM NOWELIZACJI KODEKSU PRACY W 2023 – ASPEKTY PRAKTYCZNE. ZALECENIA PIP
wrz 20 całodniowy
wrz
26
wt.
Szkolenie STACJONARNE UNIEJÓW: WYMAGANIA STAWIANE MASZYNOM I URZĄDZENIOM TECHNICZNYM W ŚWIETLE OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW – DYREKTYWY MASZYNOWA I NARZĘDZIOWA W PRAKTYCE. SZKOLENIE Z UWZGLĘDNIENIEM PLANOWANYCH ZMIAN W OBSZARZE UCZENIA MASZYNOWEGO, SZTUCZNEJ INTELIGENCJI (AI), INTERNETU RZECZY (IOT) I ROBOTYKI (prace w 2023r. nad ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY w sprawie produktów maszynowych zmieniające dyrektywę maszynową 2006/42/WE) (Uniejów)
wrz 26 – wrz 27 całodniowy
Szkolenie stacjonarne Uniejów: ZARZĄDZANIE i MOTYWOWANIE ZESPOŁÓW TECHNICZNYCH Z UWZGLĘDNIENIEM RADZENIA SOBIE Z TRUDNYMI SYTUACJAMI (Uniejów)
wrz 26 – wrz 27 całodniowy
paź
3
wt.
Szkolenie stacjonarne ŁÓDŹ: NEGOCJACJE Z DOSTAWCAMI. ZAKUPY PRODUKCYJNE, TECHNICZNE I KOMPONENTOWE Z UWZGLĘDNIENIEM SYTUACJI WYSOKIEGO POPYTU I NISKIEJ PODAŻY (ŁÓDŹ)
paź 3 – paź 4 całodniowy