Calendar

maj
25
czw.
Szkolenie HYBRYDOWE (ONLINE): ORGANIZACJA, NADZÓR I KONTROLA PRAC SZCZEGÓLNIE NIEBEZPIECZNYCH W ZAKŁADZIE PRODUKCYJNYM Z UWZGLĘDNIENIEM ZASAD NADZORU I KOORDYNACJI FIRM OBCYCH NA TERENIE ZAKŁADU (online)
maj 25 całodniowy
Szkolenie Online: TECHNIKI OBRONY CENY (Online)
maj 25 całodniowy
maj
30
wt.
Szkolenie STACJONARNE ŁÓDŹ: REGENERACJA MENEDŻERA. ROZWÓJ KOMPETENCJI WZMACNIANIA ODPORNOŚCI PSYCHICZNEJ ORAZ ŚWIADOMEGO ZARZĄDZANIA STRESEM I EMOCJAMI (Szkolenie Marii Rotkiel) (Łódź)
maj 30 – maj 31 całodniowy
cze
1
czw.
Szkolenie ONLINE: BHP W TRANSPORCIE WEWNĄTRZZAKŁADOWYM Z UWZGLĘDNIENIEM OBSŁUGI WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (ONLINE)
cze 1 całodniowy
Szkolenie STACJONARNE ŁÓDŹ: NEGOCJACJE „TWARDE” i „MIĘKKIE” W BIZNESIE. KTÓRE NEGOCJACJE SĄ NUDNE, A KTÓRE TRUDNE? SZKOLENIE Z TOMASZEM SIDEWICZEM (ZAWODOWYM NEGOCJATOREM) (Łódź)
cze 1 – cze 2 całodniowy
cze
5
pon.
Szkolenie ONLINE: PRZEPISY REKLAMACYJNE – NOWELIZACJA 2023 (obowiązywanie od 1 stycznia 2023r.) (online)
cze 5 całodniowy
cze
6
wt.
Szkolenie ONLINE: ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA NARUSZENIA BHP NA PRODUKCJI (ONLINE)
cze 6 całodniowy
cze
13
wt.
Szkolenie ONLINE: PRAWO CELNE I DOKUMENTACJA CELNA Z UWZGLĘDNIENIEM OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW – POZIOM PODSTAWOWY (Online)
cze 13 – cze 14 całodniowy
cze
14
śr.
Szkolenie ONLINE: ERGONOMIA PRACY W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH. INTERWENCJA ERGONOMICZNA NA PRZYKŁADACH (Online)
cze 14 całodniowy
cze
15
czw.
Szkolenie STACJONARNE Uniejów: BEZPIECZNA ORGANIZACJA PRAC ORAZ EKSPLOATACJA URZĄDZEŃ ENERGETYCZNYCH Z UWZGLĘDNIENIEM TWORZENIA INSTRUKCJI EKSPLOATACJI – BHP W ENERGETYCE (Uniejów)
cze 15 – cze 16 całodniowy
Szkolenie STACJONARNE Uniejów: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI. TECHNIKI, NARZĘDZIA I REKOMENDOWANE ROZWIĄZANIA DLA LIDERÓW PROJEKTÓW W OPARCIU O AgileM®. DOSKONALENIE DZIAŁAŃ WSPIERAJĄCYCH REALIZACJĘ PROJEKTU (Uniejów)
cze 15 – cze 16 całodniowy
cze
27
wt.
Szkolenie ONLINE: POCHODZENIE TOWARÓW W PRAKTYCE (Online)
cze 27 całodniowy
wrz
13
śr.
Szkolenie ONLINE: JAK ROZMAWIAĆ Z KLIENTEM ZGŁASZAJĄCYM REKLAMACJE I SKARGI?
wrz 13 – wrz 14 całodniowy
wrz
18
pon.
Szkolenie ONLINE: ZARZĄDZANIE ZAKUPAMI – AKADEMIA ROZWOJU DZIAŁU ZAKUPÓW (Online)
wrz 18 – wrz 19 całodniowy
wrz
20
śr.
Szkolenie ONLINE: POSTĘPOWANIE POWYPADKOWE Z UWZGLĘDNIENIEM NOWELIZACJI KODEKSU PRACY W 2023 – ASPEKTY PRAKTYCZNE. ZALECENIA PIP
wrz 20 całodniowy
wrz
26
wt.
Szkolenie STACJONARNE UNIEJÓW: WYMAGANIA STAWIANE MASZYNOM I URZĄDZENIOM TECHNICZNYM W ŚWIETLE OBOWIĄZUJĄCYCH PRZEPISÓW – DYREKTYWY MASZYNOWA I NARZĘDZIOWA W PRAKTYCE. SZKOLENIE Z UWZGLĘDNIENIEM PLANOWANYCH ZMIAN W OBSZARZE UCZENIA MASZYNOWEGO, SZTUCZNEJ INTELIGENCJI (AI), INTERNETU RZECZY (IOT) I ROBOTYKI (prace w 2023r. nad ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY w sprawie produktów maszynowych zmieniające dyrektywę maszynową 2006/42/WE) (Uniejów)
wrz 26 – wrz 27 całodniowy
Szkolenie stacjonarne Uniejów: ZARZĄDZANIE i MOTYWOWANIE ZESPOŁÓW TECHNICZNYCH Z UWZGLĘDNIENIEM RADZENIA SOBIE Z TRUDNYMI SYTUACJAMI (Uniejów)
wrz 26 – wrz 27 całodniowy
paź
3
wt.
Szkolenie stacjonarne ŁÓDŹ: NEGOCJACJE Z DOSTAWCAMI. ZAKUPY PRODUKCYJNE, TECHNICZNE I KOMPONENTOWE Z UWZGLĘDNIENIEM SYTUACJI WYSOKIEGO POPYTU I NISKIEJ PODAŻY (ŁÓDŹ)
paź 3 – paź 4 całodniowy