AKADEMIA HANDLOWCA – NEGOTIATION DAY

Realizowana od 9 lat w Teatrze w Warszawie. Tym razem najlepsi handlowcy z Polski spotkają się 22 listopada w Warszawie, by zdobyć nowe narzędzia sprzedażowe i wzmocnić swoją motywację. Wraz z najlepszymi trenerami sprzedaży i mówcami. W tym roku Akademia Handlowca pt. Negotiation Day.

Zwiększycie swoje umiejętności i przygotujecie się na czasy, w których negocjacje, podwyżki, przesunięcia i braki magazynowe staną się codziennością każdego handlowca.

-> ZOBACZ JAK BYŁO NA POPRZEDNICH AKADEMIACH

22 listopada 2022r.

Warszawa - TEATR SYRENA

BILET VIP: 970,00 zł netto + 23% VAT

BILET GOLD: 790,00 zł netto + 23% VAT

BILET SILVER: 570,00 zł netto + 23% VAT

Informacje organizacyjne szkolenia

Program szkolenia

9:00 – 9:45 Rejestracja
10:00 Rozpoczęcie Akademii
10.15 Sebastian Kotow: Jak w negocjacjach przekonać samego siebie? O pokonywaniu własnych przekonań.
11:00 Roman Kawszyn, Adam Szaran i Agnieszka Podleśna: Czy negocjacje bez „użycia siły” są możliwe? Mediacje i porozumienie w negocjacjach.
11:30 Nikolay Kirov: „Negocjacje i budowanie relacji w oparciu o style myślenia FRIS”. Dlaczego handlowcy bywają mało skuteczni i jak korzystać ze swoich naturalnych predyspozycji?
12:15 – 12:45 przerwa kawowa
12:45 Arkadiusz Ptak, Grzegorz Radzyński, Wojciech Orzechowski: Klucz do sukcesu w czasie podwyżek, przesunięcia dostaw i permanentnych negocjacji – panel dyskusyjny
13:15 Karolina i Michał Jach: Balance czy Integration? Handlowiec i wyzwania rodzinne.
13:45 Karol Froń: Jak pozyskać klientów w czasach kryzysu? Skuteczne algorytmy
14:20 – 15:20 obiad
15:20 Piotr Cieszewski: „Twój Everest”. „Jak osiągać cele w trudnych i zmiennych czasach”.
15:50 Paweł Burczyk: „Jack Nicholson”. Techniki aktorskie w negocjacjach
16:20 Wojciech Woźniczka: „Mam kogoś, kto zrobi mi to taniej”. Jak reagować w negocjacjach, gdy kupujący wykorzystuje jako argument swoją alternatywę?
17:00 zakończenie Akademii

Metody prowadzenia akademii

Wykład motywacyjny

Eksperci

Roman Kawszyn

Handlowiec i Manager Działów Sprzedaży, Marketingu i Szkoleń. Charyzmatyczny lider i mówca. Studiował we Włoszech. Współpracował m.in. z: TVP, Orlen, Polkomtel, HRK, Adidas, Reebok, Levi`s, Zepter, Lotos, Philipiak, VOX, Agora i wieloma innymi. Ekspert TVP, TVN CNBC oraz TVN BiŚ.
Autor i współautor pięciu książek (Pragnę, Techniki Obrony Ceny, Pierwsze skrzypce, Motivazione, Shut up! Modelowe Badanie Potrzeb) oraz audio CD (Emocjonalna Prezentacja Oferty, Psychotechniki w przyjęciu Reklamacji, Storytelling, Prawda i Charyzma, Strategie efektywności Sprzedażowej).
Szkolił zespoły handlowe w Polsce, USA, Rumunii, Bułgarii. Współwłaściciel i pomysłodawca  nowej kategorii na rynku szkoleń – Teach Art Spectacle® – rozwoju sił sprzedaży poprzez spektakle teatralne.  Obecnie Managing Partner w Al Fianco Partners, firmie, zajmującej się dostarczaniem produktów rozwojowych (szkolenia stacjonarne i on-line, power speeche) dla sił sprzedaży.

Autor programu „KAWSZYN SZARAN SPRZEDAJĄ” w programie Biznes24TV.

 

Adam Szaran

Manager sprzedaży i handlowiec w obszarze usług dla biznesu i finansów. Ekspert TVN BiŚ oraz DD TVN. Prowadził audycje tematyczne w lokalnych rozgłośniach radiowych, wykładał w Akademii Telewizyjnej TVP. Dyplomowany coach i trener biznesu ze specjalizacją w zakresie wsparcia i optymalizacji sprzedaży. Szkolił i doradzał dla takich marek jak m.in.: Adidas, Reebok, Levi`s, Lotos, Vox, Agora, Tax Care, Belvedere, Komfort, Zepter, Thalgo. Jego artykuły ukazują się w czasopiśmie „Nowa Sprzedaż” i „AS Sprzedaży“

Autor i współautor wielu publikacji w formie Audiobook (m.in. Storytelling, Techniki obrony ceny, Psychotechniki w przyjęciu reklamacji) oraz bestsellerowych książek („Techniki Obrony Ceny”, „Element Twórczy” i „Shut Up! Modele Badania Potrzeb“). Prowadził spotkania i szkolenia dla zespołów sprzedażowych w Polsce, USA, Rumunii i Niemczech Współtwórca podcastu Sprzedaż i Motywacja.

Autor programu „KAWSZYN SZARAN SPRZEDAJĄ” w programie Biznes24TV.

 

Nikolay Kirov

Od 1996 r. trener, doradca, mówca inspiracyjny i wykładowca w zakresie: negocjacji i budowania relacji, przywództwa, strategii, transformacji organizacji oraz zarządzania sobą i energią menedżerów. Od 25 lat ponad 200 000 osób brało udział w jego wykładach, szkoleniach i sesjach strategicznych podczas realizacji programów rozwojowych dla firm, studiów podyplomowych i MBA.

Współtwórca „Akademii Negocjacji, Budowania Relacji i Kreowania Wartości w Biznesie”, Programu „Transformacja organizacji i kultury organizacyjnej w oparciu o wartości – Value Match”, „Life & Business Energy Management”.

Partner i członek zarządu „Kirov Strategic Negotiators” i programu LifeEnegy.pl oraz dyrektor Koźmiński MBA-obszar Przywództwo i Negocjacje, Akademii Leona Koźminskiego.

Autor 2 książek oraz kilkuset artykułów w czasopismach naukowych oraz prasy menedżerskiej.

 

Sebastian Kotow

Jeden z najlepszych psychologów biznesu w Polsce. Przedsiębiorca, doświadczony menedżer z ponad 20-letnim doświadczeniem biznesowym. CEO firmy doradczej Institute of Behavioral Design oraz partner w firmie badawczej Neurohm. Wykładowca zarządzania na studiach MBA i EMBA na Akademii Leona Koźmińskiego. Pasjonat i popularyzator psychologii. Autor 7 bestsellerów oraz 25 poradników z zakresu samodoskonalenia, rozwoju osobistego oraz psychologii zarządzania. Specjalizuje się w obszarze emocji i motywacji, przywództwie transformacyjnym, zmianie oraz zarządzaniu zaufaniem. W ostatnich 10 latach prowadził ponad 800 wykładów, w których uczestniczyło ponad 500 tysięcy osób z 82 krajów świata.

 

 

 

Karol Froń

Przedsiębiorca, mentalista, praktyk sprzedaży i zarządzania. Od 2007 r. związany z branżą sprzedaży telefonicznej, wykonał ponad 30 000 rozmów z klientami, w ciągu 6 lat zatrudnił w swojej firmie 3500 ludzi i zbudował blisko 30 zespołów sprzedaży. Autor 5 książek, wykładowca akademicki, trener Brian Tracy International w Polsce. Pomaga przedsiębiorcom i dyrektorom sprzedaży zwiększać skuteczność ich zespołów handlowych, poprzez wydobywanie osobistego potencjału oraz modernizuje działy handlowe, za pomocą praktycznych metod zarządzania, które wypracował w ciągu 9 lat zarządzania zespołami w korporacji oraz własnym biznesie. Twórca modeli sprzedaży Sales Hunter i przywództwa Dream Sales Team. Uczy praktycznej sprzedaży, psychologii sukcesu, przywództwa i budowania zespołów. Znany z bezpośredniego języka, charyzmatycznego sposobu bycia i stawiania na praktykę, kosztem teorii. Z jego szkoleń skorzystało już ponad 11 000 osób. Mąż Karoliny, ojciec Ksawerego, miłośnik survivalu.

 

 

 

Wojciech Woźniczka

Zdobywca prestiżowej nagrody Polish National Sales Awards w kategorii Najlepszy Trener Sprzedaży w Polsce w 2013 roku. Certyfikowany Międzynarodowy Coach ICC.

Autor bestsellera NEGOCJUJ! oraz książek NEGOCJUJ 2, NIE SPRZEDAWAJ! #Pozwólkupić oraz Na drodze do wolności finansowej. Od ponad 15 lat szkoli firmy i osoby prywatne ze sprzedaży, negocjacji i wystąpień publicznych. W jego szkoleniach wzięło już udział ponad 14000 uczestników z przeszło 300 firm. Pracował, jako zawodowy negocjator pomagając swoim klientom w zakupie mieszkań, kamienic, lokali użytkowych czy hoteli. Prowadzi kanał na Youtube w temacie wolności finansowej, sprzedaży i negocjacji.Obecnie kieruje spółką inwestującą w nieruchomości na wynajem oraz firmą szkoleniową. Pracując dla największych Banków w Polsce wyszkolił całe zespoły Trenerów i Szkoleniowców

Prowadził szkolenia dla największych firm w kraju, m.in. dla Facebook, PKO BP, PZU, Tesco Polska, Alior Banku, Getin Noble Banku, UPC Polska, Tchibo, Open Finance, Leroy Merlin i wielu innych.

 

Paweł Burczyk

Pochodzi z aktorskiej rodziny. Zawsze chciał być klaunem, w końcu jednak wybrał aktorstwo, które wydawało mu się łatwiejsze. Na swoim koncie ma ponad 100 ról filmowych i teatralnych. Od paru lat fizycznie i emocjonalnie związany z Teatrem Kamienica. Pasjonat sztuk walki. W ramach swojej Kuchni Aktorskiej serwuje Warsztaty Castingowe. Wraz z żoną, Olimpią wyprodukował monodram komediowy „4 tony podłogi”, w którym możecie go Państwo zobaczyć na deskach teatrów w całej Polsce. Prywatnie zakochany mąż i przeszczęśliwy ojciec dwojga wspaniałych, młodych ludzi, Wiktorii i Maksymiliana.

 

 

 

Karolina i Michał Jach

Michał i Karolina Jach poprzez webinary i warsztaty edukują pracowników firm wdrażając ideę „Work-Family Integration” przenoszenia kompetencji zawodowych na poziom rodziny. W ramach współprac CSR oraz wizerunkowych wspierają budowę silnej i odpowiedzialnej marki. Inspirują jak wznieść życie zawodowe i rodzinne na wyższy poziom. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyli w międzynarodowych korporacjach. Michał w bankowości przedsiębiorstw dwóch wiodących banków w branży, pełniąc rolę Dyrektora Bankowości Korporacyjnej. Karolina w obszarze HR kształtując i rozwijając potencjał ludzki światowego lidera branży motoryzacyjnej. Wspólnie prowadzą Moc Rodzicielstwa (www.mocrodzicielstwa.pl) – projekt, który pokazuje jak w naturalny sposób przenieść kompetencje zawodowe na poziom rodziny, by godzenie ról dobrego rodzica i efektywnego pracownika stało się łatwiejsze. Rozmawiają z ciekawymi ludźmi, zbierają pomysły i dzielą się nimi.

 

 

Arkadiusz Ptak

Dyrektor Zarządzający z ponad 20–letnim doświadczeniem zawodowym w sektorze chemicznym, produkcyjnym i technologicznym, w tym prawie 10-letnim na stanowiskach executive. Posiada obszerną wiedzę merytoryczną i kompetencje z obszaru zarządzania procesami rozwojowymi i sprzedażowymi, budowania relacji biznesowych, zarządzania zespołami. Nastawiony na stałą optymalizację działań strategicznych. Dokładny analityk, działający zgodnie z przyjętymi procedurami, dbając o jakość prowadzonych procesów.  Nastawiony na osiąganie celów, ale z poszanowaniem ludzi i otoczenia. W czasie wolnym bardzo aktywny: biegam maratony, ultramaratony, triatlony. Dużo podróżuje po różnych zakątkach świata.

 

 

 

Wojciech Orzechowski

Przedsiębiorca, inwestor, mentor. Z handlem związany od 1997 roku. W 2001 roku stworzył Ogólnopolski Serwis Internetowy GO3.pl, który w szczytowym momencie zatrudniał ponad 120 handlowców w całej Polsce. Twórca Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości – WIWN.PL – kompleksowego szkolenia, które przygotowuje do bezpiecznego i skutecznego zarabiania na rynku nieruchomości. Zbudował społeczność ponad 1700 osób, która ciągle rośnie. Jako Mentor prowadzi uczestników warsztatów WIWN® przez cały proces inwestycyjny. Do tej pory pod jego czujnym okiem 730 Absolwentów warsztatów WIWN® zrobiło swojego pierwszego flipa. Organizator konferencji dla inwestorów MARATON WIWN.PL®. Ciągle w ruchu, lubi jak się dużo i dobrze dzieje w nieruchomościach. Prezes Zarządu Wspólnoty Piotrkowska 270 (16-piętrowiec w Łodzi). Autor książek: „Wszystko o FLIPACH – 200 Pytań do Eksperta”, bestsellera „Zarabiaj na Nieruchomościach” oraz współautor książki „Finansowanie Nieruchomości”. Stworzył symulator inwestowania w nieruchomości „Rentier®”. Wydawca kwartalnika Strefa Nieruchomości® i autor bloga: zarabiajnanieruchomosciach.pl. Deweloper, mający na swoim koncie 7 realizowanych projektów deweloperska/renowacyjnych w Łodzi o wartości przekraczającej 200 mln PLN / 50 mln EURO. Współwłaściciel agencji nieruchomości Gut.pl Występuje w roli eksperta od rynku nieruchomości w TVN, Polsat i DOMO+.

 

Agnieszka Podleśna

Trenerka Komunikacji Empatycznej, Mediatorka i certyfikowana Coach. Wspiera ludzi w budowaniu dobrych relacji z sobą i z innymi, zarówno w obszarze prywatnym, jak i zawodowym. Pracuje indywidualnie, z parami i grupami. Wierzy, że człowiek ma w sobie to, czego szuka, dlatego lubi stwarzać taką przestrzeń, w której uczucia i potrzeby pozwalają mu to odkryć. Wierzy, że słowa mają moc, dlatego wspiera też swoich Klientów w szukaniu takiej komunikacji, które pozwala usłyszeć się nawzajem i pomaga w poszukiwaniu rozwiązań, które uwzględniają potrzeby wszystkich.

Ukończyła trzy etapy Szkoły Trenerów Komunikacji opartej na Empatii: Integralne Studium Rozwoju Osobistego (160 godzin), Kurs Doskonalenia Umiejętności Trenerskich i Komunikacji opartej na Empatii (205 godzin), akredytowany przez Izbę Coachingu Kurs Coaching oparty na Empatii (132 godziny) oraz IntensywnyKurs Mediacji NVC na Akademii NVC. Jest żoną i mamą piątki dzieci w wieku 8-17 lat.

 

Centrum Szkolenia Kadr Partner

22 378 26 69

ul. Nowogrodzka 31

Warszawa

biuro@csk-partner.com

Newsletter

.

.

Scrolling text a... Scrollllllllllllllllling text b... Scrolling text c... Scrolling text d...

Szkolenia techniczne

„Profesjonalne szkolenia dla kadr inżynierskich i technicznych branż przemysłowych”

Szkolenia menedżerskie

„Dla menedżerów, liderów i kierowników zespołów rozwijające kompetencje osobiste i umiejętności zarządzania”

Szkolenia z Tomaszem Piotrem Sidewiczem

„Nauka przez praktykę – ucz się w konwencjonalny sposób”

Szkolenia dofinansowane

„Baza usług rozwojowych / KFS”