KIEROWANIE ZESPOŁEM SPRZEDAŻOWYM (LIDER DZIAŁU SPRZEDAŻY)

JAK KIEROWAĆ ZESPOŁEM SPRZEDAŻY ABY OSIĄGAŁ ON JAK NAJLEPSZE WYNIKI ?

Jesteś liderem zespołu handlowców ? Zapraszamy na szkolenie LIDER SPRZEDAŻY. Na szkoleniu dowiedzą się Państwo JAK KIEROWAĆ ZESPOŁEM SPRZEDAŻY aby osiągał on jak najlepsze wyniki. Warsztaty poprowadzi Roman Kawszyn i Adam Szaran.

UCZESTNICY BĘDĄ MIELI OKAZJĘ:
– zapoznać się z rolami jakie pełni Lider Sprzedaży
– uświadomić sobie jak ważne jest pozytywne nastawienie Lidera do stworzenia efektywnego zespołu sprzedaży
– nauczyć się jak wypracowywać i podtrzymywać odpowiednie nastawienie zespołu sprzedaży aby zmotywować
zespół a nie zarażać frustracją i zniechęceniem
– zaznajomić się z zasadami superwizji (udzielanie feedbacku i pochwał)
– uświadomić sobie błędy podczas pracy indywidualnej z handlowcem (podczas oceniania, kontrolowania)
– poznać najczęstsze błędy w trakcie rekrutacji sprzedawców
– zaznajomić się z zasadami kontraktowania zasad współpracy z handlowcami (określenie oczekiwań, błędy podczas
odpraw)
– uświadomić sobie jak ważne jest nieustanne budowanie własnej motywacji, motywacji podwładnych poprzez
odkrywanie swojego i innych motywów działania

980,00 zł + 23% VAT / osoba

Warszawa

W PLANOWANIU

Szkolenie, lider sprzedaży – korzyści z wzięcia udziału

Organizowane przez nas szkolenie stacjonarne dla lidera sprzedaży to znakomite rozwiązanie dla osób pragnących zapoznać się z obowiązkami oraz wymaganiami, jakie wiążą się ze stanowiskiem. Podczas warsztatów można dowiedzieć się, jak ważne są odpowiednia postawa i skuteczna komunikacja z pracownikami, mające ogromny wpływ na komfort, a także wydajność wykonywanych obowiązków.

 

Co więcej, dzięki kursowi można nauczyć się, w jaki sposób osiągnąć, a także utrzymać optymalne nastawienie zespołu sprzedaży, by zachęcić jego członków do efektywnego radzenia sobie w trudnych lub nieprzyjemnych sytuacjach. To również znakomity sposób na zapoznanie się z najczęstszymi błędami podczas codziennej pracy na stanowisku czy regułami obowiązującymi podczas podejmowania współpracy z partnerami.

Lider sprzedaży – szkolenie na miarę indywidualnych oczekiwań

Proponowane przez nas szkolenie na lidera sprzedaży umożliwia rozwój umiejętności, zwiększenie kompetencji oraz uświadamia, jak istotna jest motywacja w procesie zarządzania zespołem. Dzięki uczestnictwu w wydarzeniu można stać się odpowiedzialnym przywódcą, z którym praca będzie przebiegała w efektywny sposób.

 

Szkolenie pozwala zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności pozwalające na zaradne radzenie sobie z szeregiem nieprzewidzianych sytuacji bez narażania na stres całego zespołu. Doskonale wiemy, jak przeprowadzić spotkanie, by biorące w nim udział osoby mogły skutecznie przyswoić przekazywaną wiedzę, a także komfortowo poczuć się w roli lidera produkcji.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy polską firmą szkoleniową, działającą na rynku od wielu lat. Przez ten czas mieliśmy szansę współpracować z wieloma osobami, pomagając im w rozwoju umiejętności i zdobywaniu nowych kwalifikacji. Stawiamy na uczciwość, rzetelność oraz profesjonalizm, zapewniając indywidualne podejście do każdego uczestnika. Gwarantujemy pełne zaangażowanie, a także wsparcie na każdym etapie współpracy, dbając o satysfakcję naszych klientów.

Informacje organizacyjne szkolenia

W PLANOWANIU

Cena szkolenia wynosi: 980,00 zł + 23% VAT / osoba
W cenie uwzględniono:
– 8h dydaktycznych zajęć (1 h dydaktyczna = 45 min)
– audiobook
– certyfikat ukończenia szkolenia
– przerwy kawowe, lunch

W przypadku wyboru szkolenia z noclegiem zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z rezerwacją noclegu.

Godziny trwania zajęć: 9:00 – 15:00

Zapewniamy opiekę koordynatora z ramienia CSK PARTNER, który jest zawsze do Państwa dyspozycji podczas trwania zajęć.

Program szkolenia

I. WSTĘP

1. Samoświadomość menedżera
2. Własne atrybuty menadżerskie
3. Kompetencje menedżera sprzedaży
4. Błędy w trakcie rekrutacji sprzedawców

II. ROLE SZEFA SPRZEDAŻY

1. LIDER SPRZEDAŻY – Pozytywne nastawienie lidera kluczem do efektywnego zespołu sprzedaży

Szkolenie rozpoczniemy do modułu w naszej filozofii kierownika najważniejszego – od jego nastawienia i wpływu nastawienia na zespół. Trener udowodni, że tylko pozytywnie nastawiony menedżer ma wpływ na swój zespół i jest w stanie wykrzesać z niego energię do działań, które stawia przed nim organizacja. W przeciwnym razie będzie bardzo szybko zarażał frustracją, zniechęceniem, plotką i pomówieniami – współczesnymi „rakami” zespołów w organizacji. Celem trenera będzie wypracowanie podczas modułu odpowiedniego nastawienia i dostarczenie wiedzy w jaki sposób owo nastawienie podtrzymać.

a) Pozytywne nastawienie jako technika motywacji
b) 
Metody dbania o własne środowisko mentalne
c) 
Wpływ nastawienia na zespół
d)
 Metoda podtrzymania pozytywnego nastawienia

2. COACH czyli praca z zespołem i jego rozwój poprzez superwizję

Coach to manager, który wykorzystuje każdą możliwą okazję do rozwijania swojego zespołu, uczenia go nowych kompetencji. To swoistego rodzaju zadanie ma jednocześnie funkcję auto-rozwijającą . Taka superwizja w terenie jak i innego rodzaju okazje muszą być zaplanowane przeprowadzone wg ściśle określonego planu wdrożone zrealizowane i podsumowane. Takie systematyczne działanie sprawi, że ludzie będą stać murem za swoim managerem, nie będą patrzeć na zegarek czy dzień wolny, nie odejdą za „500 zł więcej”. Menedżer musi zdawać sobie sprawę z bardzo podstawowej rzeczy =ludzie będą z Tobą dopóki będą mogli się od Ciebie uczyć.

a) Sens i metody superwizji
b) 
Feedback czyli rozwój poprzez informację zwrotną
c) 
Pochwała i sposoby jej udzielania
d) 
Rozwój poprzez nieustanny coaching
e) 
Błędy podczas pracy indywidualnej z handlowcem (podczas oceniania, kontrolowania)

3. ZARZĄDZAJĄCY

Od jakości i stosowania narzędzi menedżerskich przez kierownika zależy przyszłość nie tylko organizacji ale też jej pracowników podczas tego modułu liderzy otrzymają konkretne narzędzia, które pomogą im zdiagnozować własny styl zarządzania, własny zespół pracowników oraz do każdego z nich dobrać odpowiednią strategię postępowania, uwzględniającą korzystanie z poznanych, konkretnych technik i narzędzi.

a) Expose managera (Kontraktowanie zasad współpracy z handlowcami, Błędy podczas odpraw, zebrań i szkoleń, Prowadzenie odpraw handlowych motywujących do sprzedaży i rozwoju, jak wyznaczać cele sprzedaży całego zespołu i poszczególnych handlowców? )
b) 
Style zarządzania (Diagnoza własnego stylu kierownika sprzedaży, dekalog lidera sprzedaży
c) 
Style pracownicze – dopasowanie stylu (Współpraca z handlowcami
d) 
Narzędzia wpływu managera – nagroda i kara
e) Budowanie autorytetu

4. MOTYWATOR I RELATOR

Motywacja zespołu to ostatnia z funkcji, których dotyczyć będzie szkolenie; kierownik, jako motywator czyli ten który nieustannie buduje własną motywację, motywację podwładnych poprzez odkrywanie swojego i innych motywu wewnętrznego, wzmocnienie talentów oraz budowanie relacji. Uczestnicy otrzymają konkretne narzędzia, które wykorzystają w codziennej auto-motywacji i motywacji swoich pracowników.

a) Motyw wewnętrzny kierownika
b) 
Rozwijanie talentów i potencjału zespołu i poszczególnych jej członków
c) 
Motywacja poprzez relacje
d) 
Błędy w motywowaniu

Referencje i opinie uczestników

Referencje_Opinie_CSK Partner_Romasz Kawszyn_Adam Szaran_szkolenie_Kler Referencje_Opinie_CSK Partner_Romasz Kawszyn_Adam Szaran_szkolenie_Riwal Referencje dla CSK-Partner Roma Kawszyn Adam Szaran_Forte Referencje dla CSK-Partner Roma Kawszyn Adam Szaran_ TIMEX Referencje dla CSK-Partner Roma Kawszyn Adam Szaran_Mistal

Metody prowadzenia szkolenia

Wykład motywacyjny, konwersatorium,  studium przypadku, dyskusja moderowana.

Eksperci

Roman Kawszyn

Roman Kawszyn

Trener-praktyk. Trener NLPSpecjalizuje się w szkoleniach z zakresu sprzedaży bezpośredniej, detalicznej, B2B, psychologii sprzedaży, telemarketingu i neurolingwistycznego programowania. Handlowiec i Manager Działów Sprzedaży, charyzmatyczny lider i mówca. Marketingu i Szkoleń. Obecnie Managing Partner w firmie,
zajmującej się dostarczaniem produktów rozwojowych dla sił sprzedaży.

Współpracował m.in. z: TVP, Orlen, Polkomtel, HRK, Adidas, Reebok, Levi`s, Zepter, Lotos, Philipiak, VOX, Agora i wieloma innymi. Ekspert TVP, TVN CNBC oraz TVN BiŚ.

Autor i współautor trzech książek (Pragnę, Techniki Obrony Ceny i Pierwsze skrzypce) oraz trzech audio CD (Emocjonalna Prezentacja Oferty, Psychotechniki w przyjęciu Reklamacji, Storytelling). Twórca nowej techniki szkoleniowej Teach Art Spectacle®.


adam-szaranAdam Szaran

Dyplomowany coach i trener biznesu ze specjalizacją w zakresie wsparcia i optymalizacji sprzedaży. Manager sprzedaży i handlowiec w obszarze usług dla biznesu. Ekspert TVN BiŚ oraz DD TVN.

Wykładał w Akademii Telewizyjnej TVP, prowadził audycje tematyczne w lokalnych rozgłośniach radiowych. Szkolił i doradzał dla takich marek jak m.in.: Adidas, Reebok, Levi`s, Lotos, Vox, Agora, Tax Care, Belvedere, Komfort, Zepter, Thalgo.

Autor i współautor trzech publikacji w formie CD (Storytelling, Techniki obrony ceny, Psychotechniki w przyjęciu reklamacji) oraz bestsellerowej książki (Techniki Obrony Ceny). Twórca nowej techniki szkoleniowej Teach Art Spectacle®.

Polecane szkolenia

Centrum Szkolenia Kadr Partner

22 378 26 69

ul. Nowogrodzka 31

Warszawa

biuro@csk-partner.com

Newsletter

.

.

Scrolling text a... Scrollllllllllllllllling text b... Scrolling text c... Scrolling text d...

Szkolenia techniczne

„Profesjonalne szkolenia dla kadr inżynierskich i technicznych branż przemysłowych”

Szkolenia menedżerskie

„Dla menedżerów, liderów i kierowników zespołów rozwijające kompetencje osobiste i umiejętności zarządzania”

Szkolenia z Tomaszem Piotrem Sidewiczem

„Nauka przez praktykę – ucz się w konwencjonalny sposób”

Szkolenia dofinansowane

„Baza usług rozwojowych / KFS”