JAK KUPOWAĆ TRANSPORT DROGOWY?

ZAKUP TRANSPORTU

Atutem spotkania jest dobór uczestników tj. Pracowników działów zakupów, zaopatrzenia oraz osób, które zajmują się zakupem usług transportowych, dzięki temu Uczestnicy, którzy pracują w podobny sposób, podzielają podobne problemy oraz wyzwania w procesie zakupowym. Docelowy profil Uczestników ukierunkuje skupienie się na praktycznych zagadnieniach związanych z zakupami transportu drogowego.

18 listopada 2024r.

Szkolenie online

495,00 zł + 23% VAT / osoba

Informacje organizacyjne szkolenia

18 listopada 2024r. – Szkolenie online

Wymagania sprzętowe: W celu prawidłowego korzystania ze szkolenia należy posiadać urządzenie (komputer z głośnikami, laptop z głośnikami lub smartfon) z dostępem do internetu i kamery. Aby móc w pełni korzystać z możliwości jakie oferujemy sugerujemy używać podczas szkolenia słuchawek z mikrofonem oraz kamerą (istotne aby móc aktywnie uczestniczyć w interaktywnym wykładzie – możliwość zadawania pytań nie tylko na czacie).
Warunki uczestnictwa: po zapisaniu się na szkolenie i rejestracji, wszystkie kwestie techniczne będą przesyłane mailowo. Organizator nie bierze odpowiedzialności za problemy techniczne lub zerwane połączenie ze strony Uczestnika szkolenia.

Cena szkolenia wynosi: 495,00 zł + 23% VAT / osoba
W cenie uwzględniono:
– udział w szkoleniu (czas trwania zajęć 3h, w tym 15 min przerwa) z możliwością zadawania pytań i wyjaśniania wątpliwości
– materiały szkoleniowe w formie pdf
– certyfikat ukończenia szkolenia w formie pdf (na życzenie Klienta istnieje możliwość dosłania wersji papierowej)

Organizator szkolenia nie wyraża zgody na jakąkolwiek formę utrwalania, powielania, udostępniania lub nagrywania przebiegu szkolenia. Treść szkolenia i materiały szkoleniowe objęte są prawami autorskimi.

Godzina trwania szkolenia: 12.30-15.45
Logowanie do platformy i sprawdzanie ustawień: 12.20-12.30

Program szkolenia

  1. Analiza
    – trasy, ładunki
    – dane historyczne
    – prognozy
  2. Szczegółowe opracowanie specyfikacji zapytania ofertowego
    – FTL i LTL na konkretnych trasach
  3. Szablon porównania ofert dla opracowania „komiwojażera”
    – optymalizacja kosztowa przewozu ładunków
  4. Wykorzystanie chatGPT dla analizy optymalizacji kosztowej i porównania siatki ofert
  5. Negocjacje pakietów od dostawców
    – porównanie opcji w celu optymalizacji scenariuszy łączenia tras
  6. Negocjacje warunków płatności dla przewoźników

Referencje i opinie uczestników

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami o prowadzącym szkolenie.

Szkolenie bardzo dobre, jedne z lepszych na których byliśmy, jesteśmy zadowoleni. Trener – dla mnie facet jest mistrzem, profesjonalista, doświadczony, logiczny, inteligentny – można powiedzieć wzór, tylko się uczyć – gratuluję pozyskania takiego trenera.

Artur

Dyrektor Handlowy

Najciekawszym punktem szkolenia była jego otwarta formuła pozwalająca na poznanie praktyk negocjacyjnych innych uczestników szkolenia.

Paweł

Kirchhoff Polska Sp. z o.o.

Ekspert

Trener biznesu, praktyk, zawodowy negocjator i zakupowiec. Karierę zawodową rozpoczynał jako kupiec w branży FMCG w polskich przedsiębiorstwach, dla których negocjował kontrakty zakupowe z dostawcami z całego świata – głównie korzystając z elektronicznych platform przetargowych. Później dla globalnego koncernu, lidera w swoim sektorze i dobrze znanej marki Philips Lighting, jako Strategic Buyer tworzył strategię zakupów dla obszaru Europy oraz prowadził negocjacje z kluczowymi dostawcami. Pracował również jako Kierownik Działu Zakupów Elektronicznych w Carlsberg Group (gdzie przeprowadzał ok. 600 przetargów rocznie dla wszystkich zakładów Carlsberg na całym świecie) oraz w Danfoss A/S jako Global Category Manager Ekspert w dziedzinie aukcji elektronicznych, negocjacji zakupowych, budowania relacji z dostawcami oraz e-systemów zarządzania zakupami.
Posiada praktyczne doświadczenia w zakresie wdrażania i usprawniania narzędzi elektronicznych wspierających obszar zakupów (Ocena Dostawcy, Zarządzanie Kontraktami, Obieg Zapotrzebowań Wewnętrznych, Aukcje Elektroniczne, SAP).
Wielomiesięczne kontrakty w Europie zachodniej, USA, Azji oraz praca w centralnych strukturach globalnej korporacji, dostarczyły ogromnego doświadczenia w zarządzaniu biznesem o charakterze międzykulturowym.
W trakcie swojej ponad 20 letniej kariery negocjował kontrakty o łącznej wartości przekraczającej 3 miliardy EUR.
Obecnie wspiera Klientów biznesowych i korporacyjnych w ramach usług doradczych i wdrożeniowych poprawiając funkcjonowanie i strukturę działów zakupów, podnosząc jednocześnie kompetencje miękkie i twarde Zakupowców.

Polecane szkolenia

Negocjacje z dostawcami_michał chmielecki_szkolenie otwarte

Centrum Szkolenia Kadr Partner

22 378 26 69

ul. Nowogrodzka 31

Warszawa

biuro@csk-partner.com

Newsletter

.

.

Scrolling text a... Scrollllllllllllllllling text b... Scrolling text c... Scrolling text d...

Szkolenia techniczne

„Profesjonalne szkolenia dla kadr inżynierskich i technicznych branż przemysłowych”

Szkolenia menedżerskie

„Dla menedżerów, liderów i kierowników zespołów rozwijające kompetencje osobiste i umiejętności zarządzania”

Szkolenia z Tomaszem Piotrem Sidewiczem

„Nauka przez praktykę – ucz się w konwencjonalny sposób”

Szkolenia dofinansowane

„Baza usług rozwojowych / KFS”