PROCES SPRZEDAŻY USŁUG, CZYLI SPRZEDAŻ „NIEWIDZIALNEGO” 
KLUCZOWE ELEMENTY

Szkolenie z zakresu sprzedaży usług, czyli sprzedaży „produktu niewidzialnego” to odpowiedź na potrzeby branży usługowej / instalacyjnej / wykonawczej. Jak bowiem przekazać klientowi coś, co na początku kontaktu jest nieuchwytne? Jak dać mu poczucie bezpieczeństwa, gdy nie może zobaczyć, dotknąć i doświadczyć konkretnego produktu? Produkt to coś co widzimy, czujemy, czego doświadczamy. Inaczej jest z usługą. By klient przekonał się co tak naprawdę kupuje i doszedł do wniosku, że chce kupić to od naszej firmy, Handlowcy potrzebują bardzo konkretnych technik, tipów, schematów i algorytmów.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które sprzedają usługi i mają kontakt z klientem w szeroko pojętej branży usługowej / instalacyjnej / wykonawczej.

Podczas szkolenia uczestnicy:
– otrzymają konkretne narzędzia i strategie, które pozwolą siłom sprzedaży skutecznie sprzedawać usługi, wyróżnić się na rynku i budować zaufanie klientów do rozwiązań, których nieuchwytność jest tylko pozorna
– dowiedzą się, jak podkreślić unikalność swoich usług i przekonać klientów, że są niezastąpione
– zyskają przewagę w wyścigu konkurencyjnym przy tzw. konkursie ofert
– otrzyma bardzo konkretne tipy, techniki, schematy i algorytmy związane z odpowiednią prezentacją oferty usług
– dowiedzą się jak odpowiadać gdy klient porównuje usługę do konkurencyjnych
– otrzymają konkretne wskazówki dotyczące przebiegu rozmowy sprzedającej usługi
– przygotują się do skutecznego finalizowania i szybkiego przejścia do realizacji usługi

W PLANOWANIU

980,00 zł + 23% VAT / osoba

Warszawa

Informacje organizacyjne szkolenia

W PLANOWANIU

Cena szkolenia wynosi: 980,00 zł + 23% VAT / osoba
W cenie uwzględniono:
– udział w szkoleniu (czas trwania zajęć, 9.30-16.00)
– certyfikat ukończenia szkolenia
– dwa dowolnie wybrane audiobook ze sklepu Kawszyn
– książka Romana Kawszyna do wyboru w wersji papierowej
– materiały piśmiennicze
– lunch, przerwa kawowa

W przypadku wyboru szkolenia z noclegiem zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z rezerwacją noclegu.

 

Program szkolenia

1. Sprzedajesz usługę / instalację / wykonawstwo czyli co?
Lingwistyczne doprecyzowanie percepcji klienckiej Twojej usługi. Świadomość tego co nieuchwytne, oraz tego, że neurolingwistycznie jest to możliwe do uchwycenia, staje się fundamentem sprzedażowym Twojej usługi.

Na tym etapie szkolenia, dzięki takim narzędziom jak elewator pitch stworzysz kluczowy język komunikacji własnej świadomości swojej usługi jak też komunikacji z klientem.

2. Wzór procesu sprzedażowego usługi przy zapytaniu przychodzącym

3. Wzór procesu sprzedażowego usługi przy aktywnym prospectingu (w samodzielnym poszukiwaniu klienta).

Na etapie dwóch powyższych punktów programu szkolenia otrzymacie wzór skutecznego procesu sprzedażowego. Prowadzący uwzględni dwa możliwe procesy pozyskania klienta w sprzedaży usług: 1. sytuację, w której klient sam zwraca się z zapytaniem 2. proces, w którym sam aktywnie poszukujesz klienta. Pozwoli to na uporządkowanie skutecznych działań i oddzielenie ich od działań, które nie mają sensu.

4. Tipy i wskazówki, dzięki którym zyskasz przewagę w procesie
Otrzymasz tu informacje, kto zazwyczaj wygrywa i dzięki czemu wygrywa w konkursie ofert, co jest kluczowe, która oferta zwycięża i dzięki czemu zwycięża. Będzie tu mowa o kluczowych momentach procesu sprzedaży.

5. Prezentacja usługi – co i w jaki sposób przekazać klientowi, by Twoja oferta wzbudziła największe pragnienie współpracy.
Otrzymasz tu bardzo konkretny algorytm storytellingowy, dopasowany do sprzedaży usług, dzięki któremu wzbudzisz pragnienie realizowania usługi właśnie z Tobą. Otrzymasz też wskazówki dotyczące tego, jak powinna być skonstruowana oferta w pdf, którą wysyłasz klientowi, jakie jeszcze narzędzia warto użyć, by emocjonalnie zadziałać na decyzję klienta. 

6. Etap negocjacji i porównania oferty usługi z ofertą konkurencji – jak wyjść z niego zwycięsko?
Otrzymasz bardzo konkretne odpowiedzi, schematy i algorytmy, dzięki którym „straszenie” usługami konkurencyjnymi nie będzie już takie straszne. Otrzymasz broń, dzięki której wyjdziesz cało i szybciej przekonasz klienta do tego, by rozpoczął realizację usługi właśnie z Tobą.

Referencje i opinie uczestników

Referencje_Opinie_CSK Partner_Romasz Kawszyn_Adam Szaran_szkolenie_Kler Referencje_Opinie_CSK Partner_Romasz Kawszyn_Adam Szaran_szkolenie_Riwal Referencje dla CSK-Partner Roma Kawszyn Adam Szaran_Forte Referencje dla CSK-Partner Roma Kawszyn Adam Szaran_ TIMEX Referencje dla CSK-Partner Roma Kawszyn Adam Szaran_Mistal

Metody prowadzenia szkolenia

Mini wykład, studium przypadku, dyskusja moderowana.

Eksperci

Roman Kawszyn

Roman Kawszyn

Trener-praktyk. Trener NLPSpecjalizuje się w szkoleniach z zakresu sprzedaży bezpośredniej, detalicznej, B2B, psychologii sprzedaży, telemarketingu i neurolingwistycznego programowania. Handlowiec i Manager Działów Sprzedaży, charyzmatyczny lider i mówca. Marketingu i Szkoleń. Obecnie Managing Partner w firmie,
zajmującej się dostarczaniem produktów rozwojowych dla sił sprzedaży.

Współpracował m.in. z: TVP, Orlen, Polkomtel, HRK, Adidas, Reebok, Levi`s, Zepter, Lotos, Philipiak, VOX, Agora i wieloma innymi. Ekspert TVP, TVN CNBC oraz TVN BiŚ.

Autor i współautor trzech książek (Pragnę, Techniki Obrony Ceny i Pierwsze skrzypce) oraz trzech audio CD (Emocjonalna Prezentacja Oferty, Psychotechniki w przyjęciu Reklamacji, Storytelling). Twórca nowej techniki szkoleniowej Teach Art Spectacle®.

 

Polecane szkolenia

Centrum Szkolenia Kadr Partner

22 378 26 69

ul. Nowogrodzka 31

Warszawa

biuro@csk-partner.com

Newsletter

.

.

Scrolling text a... Scrollllllllllllllllling text b... Scrolling text c... Scrolling text d...

Szkolenia techniczne

„Profesjonalne szkolenia dla kadr inżynierskich i technicznych branż przemysłowych”

Szkolenia menedżerskie

„Dla menedżerów, liderów i kierowników zespołów rozwijające kompetencje osobiste i umiejętności zarządzania”

Szkolenia z Tomaszem Piotrem Sidewiczem

„Nauka przez praktykę – ucz się w konwencjonalny sposób”

Szkolenia dofinansowane

„Baza usług rozwojowych / KFS”